o nás

© 2023 František Vlček (Frantisek Vlcek)

Folklorní mejdlo

Pravidelná párty u cimbálu, která je určena naprosto všem. Ať už jsi hater, profík, nebo člověk, který je zvědavý. Na Folklorní mejdlo  se rozhodně nudit nebudeš! Scházíme se zejména v Praze. Ale pokaždé na jiném místě.
O nejbližším večírku se dozvíš, pokud budeš odebírat naše e-maily, popřípadě na Facebooku.

Folklorní mejdlo je jen jedno

V čem se Mejldlo liší od normální besedy u cimbálu? Nejlépe to myslím vystihují slova jednoho pravidelného návštěvníka té to nezvyklé akce v Praze.
„Tenhle epic večírek neni žádná random párty. „
Během Folklorní mejdlo navíc probíhá vždy jedinečný taneční či zpěvový workshop. Pokud jsi zběhlý folklorista, tak si můžeš přijít prostě jenom zamachrovat. Jestli si ale do žádného folklorního souboru nikdy nechodil/la, tak se právě tady naučíš,  jak se dá pártyovat u cimbálu.
No a jestli nic neumíš a nechceš se nic učit, tak je to vlastně taky v pohodě. Na Folklorní mejdlo můžeš poskakovat u cimbálu jak chceš!

Folklorní mejdlo je jako jukebox.

Říká se tomu: „Rozkázat si u muziky“ jako že si stoupneš k cimbálu, začneš něco zpívat a muzika bude hrát podle Tebe. Ano muzika zná opravdu hodně písniček. A nemusí to být vždycky jen folklor. Občas se hrají i na Folklorní mejdlo různé bizáry.

#fmejdlo

22906713_10159400002190304_1970479852_o